Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TNPW2010243KBETF
TNPW2010243KBETF
TNPW2010243KBETF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TNPW2010243KBETF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TNPW2010243KBETF
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 243K OHM 0.1% 2/5W 2010
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4415 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela TNPW2010243KBETF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 243K OHM 0.1% 2/5W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4415 pcs Podatkovni list SMD Resistor Product OverviewTNPW e3 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija TNPW
Odpornost 243 kOhms Moč (Watts) 0.4W, 2/5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2010 (5025 Metric)
Druga imena TNPW2010 243K 0.1% T9 R02 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 243 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film Sestava Thin Film