Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > TNPW201051R1DHTF
TNPW201051R1DHTF
TNPW201051R1DHTF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TNPW201051R1DHTF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TNPW201051R1DHTF
Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 51.1 OHM 0.5% 0.4W 2010
Product parameter
številka dela TNPW201051R1DHTF Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 51.1 OHM 0.5% 0.4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5802 pcs Podatkovni list TNPW e3 Series
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.4W Napetost - razčlenitev 2010
Debelina (maks.) ±50ppm/°C Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija TNPW RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca TNPW201051R1DHTF
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 51.1 Ohm ±0.5% 0.4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5% Opis RES SMD 51.1 OHM 0.5% 0.4W 2010