WB-RS232-24LP-A
WB-RS232-24LP-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WB-RS232-24LP-A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WB-RS232-24LP-A
Proizvajalec Datawave Wireless
Opis 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE DB
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 965 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela WB-RS232-24LP-A Proizvajalec Datawave Wireless
Opis 2.4 GHZ 6.3MW WIRELESS BRIDGE DB Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 965 pcs Podatkovni list WB-RS232-24LP-A
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 7 V ~ 30 V
Serija - Občutljivost -101dBm
Druga imena 1857-1011 Modulacija ali protokol 802.15.4
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Vmesnik RS-232
Funkcija Transceiver Pogostost 2.4GHz
Lastnosti - natančen opis RF Transceiver 2.4GHz 802.15.4 RS-232 115.2kbps