AMD-24V060W3AA
AMD-24V060W3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AMD-24V060W3AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AMD-24V060W3AA
Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AMD-24V060W3AA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4724 pcs Podatkovni list AMD-24V060WxxA
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 0.617 lb (279.87g)
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.72" L x 2.40" W x 1.55" H (120.0mm x 61.0mm x 39.5mm) Serija AMD (60W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 60W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Druga imena 603-1645 delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 300mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 24V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CB, CE, cURus, NEMKO