Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > E48SP3R340NRFA
E48SP3R340NRFA
E48SP3R340NRFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi E48SP3R340NRFA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela E48SP3R340NRFA
Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 132W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela E48SP3R340NRFA Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 132W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1632 pcs Podatkovni list E48SP3R340
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 10.9mm) Serija Delphi E48SP
Moč (Watts) 132W Pakiranje Tray
Paket / primer 8-DIP Module, 1/8 Brick Druga imena 941-1051
delovna temperatura -40°C ~ 117°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 93.1% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 40A Nadzorne funkcije Enable, Active Low