Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > GTB036FUC23R
GTB036FUC23R
GTB036FUC23R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GTB036FUC23R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GTB036FUC23R
Proizvajalec Delta Electronics
Opis FAN BLWR CENT 360X230MM 230VAC
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 160 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
12 pcs
Product parameter
številka dela GTB036FUC23R Proizvajalec Delta Electronics
Opis FAN BLWR CENT 360X230MM 230VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 160 pcs Podatkovni list GTB036FUC23R Spec
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 229.6mm
Utež 16 lbs (7.3kg) Napetostni razpon 200 ~ 277VAC
Napetost - ocenjena 230VAC Prekinitev -
Statični tlak 2.016 in H2O (502.2 Pa) Velikost / dimenzija Round - 360mm Dia
Serija GTB036 RPM 1730 RPM
Moč (Watts) 320W Druga imena 603-1877
delovna temperatura -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) Hrup 72.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Aluminum Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Lastnosti PWM Control Tip ventilatorja Motorized Impellers
Trenutna ocena 3.60A Vrsta ležaja Ball