Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LNE-36V120WAAA
LNE-36V120WAAA
LNE-36V120WAAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LNE-36V120WAAA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LNE-36V120WAAA
Proizvajalec Delta Electronics
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 3.4A
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LNE-36V120WAAA Proizvajalec Delta Electronics
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 3.4A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 2.2 lbs (997.9g)
Napetost - izhod 36V Napetost - izolacija 3.85kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)