MDS-250ADB24 AA
MDS-250ADB24 AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDS-250ADB24 AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDS-250ADB24 AA
Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MDS-250ADB24 AA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1189 pcs Podatkovni list MDS-250A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 5.51" L x 3.50" W x 1.77" H (140.0mm x 89.0mm x 45.0mm) Serija MDS
Moč (Watts) 150W (250W Forced Air) Druga imena 1145-1249
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Učinkovitost 93% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5.62A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.62A Odobritve CB, CCC, CE, cURus, TUV