PJ-12V100WLRA
PJ-12V100WLRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PJ-12V100WLRA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PJ-12V100WLRA
Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 12V 100W
(v ameriških dolarjih)
540 pcs
Product parameter
številka dela PJ-12V100WLRA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 7.28" L x 2.83" W x 1.65" H (185.0mm x 72.0mm x 45.0mm) Serija PJ
Moč (Watts) 100W delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 87.5% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.5A Odobritve CB, CE, cURus, TUV