PJ-12V50WLNA
PJ-12V50WLNA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PJ-12V50WLNA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PJ-12V50WLNA
Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 12V 50W
(v ameriških dolarjih)
504 pcs
Product parameter
številka dela PJ-12V50WLNA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 12V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 6.38" L x 2.36" W x 1.42" H (162.0mm x 60.0mm x 36.0mm) Serija PJ
Moč (Watts) 50W delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Učinkovitost 85% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.3A Odobritve CB, CE, cURus, TUV