AP7315D-22FS4-7B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AP7315D-22FS4-7B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AP7315D-22FS4-7B
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.2V 150MA 4DFN
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela AP7315D-22FS4-7B Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.2V 150MA 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 428475 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.38V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.2V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.25V Paket naprave za dobavitelja X2-DFN1010-4
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad
PSRR 75dB (1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 150mA X2-DFN1010-4
Tok - Supply (Max) 100µA Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije -