AP7341D-25FS4-7
AP7341D-25FS4-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AP7341D-25FS4-7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AP7341D-25FS4-7
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 4DFN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela AP7341D-25FS4-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 413699 pcs Podatkovni list AP7341(D)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.48V @ 300mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -