B3100Q-13-F
B3100Q-13-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B3100Q-13-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B3100Q-13-F
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 236341 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela B3100Q-13-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 236341 pcs Podatkovni list B370Q - B3100Q
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 790mV @ 3A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja SMC
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz