DDZX33-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDZX33-13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DDZX33-13 |
|---|---|
| Proizvajalec | Diodes Incorporated |
| Opis | DIODE ZENER 33V 300MW SOT23 |
Product parameter
| številka dela | DDZX33-13 | Proizvajalec | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ZENER 33V 300MW SOT23 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1863932 pcs | Podatkovni list | DDZX5V1B - DDZX43 |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - Zener (Nom) (Vz) | 33V |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 900mV @ 10mA | Toleranca | ±3% |
| Paket naprave za dobavitelja | SOT-23 | Serija | - |
| Moč - maks | 300mW | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Druga imena | DDZX33-13DI |
| delovna temperatura | -65°C ~ 150°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedanca (Max) (Zzt) | 75 Ohms |
| natančen opis | Zener Diode 33V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23 | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 50nA @ 27V |