DMN2300U-7
DMN2300U-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DMN2300U-7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DMN2300U-7
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 20V 1.24A SOT23
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DMN2300U-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 20V 1.24A SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 386062 pcs Podatkovni list DMN2300U
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA
Vgs (Max) ±8V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja SOT-23 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 175 mOhm @ 300mA, 4.5V Odmik moči (maks.) 430mW (Ta)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena DMN2300U-7DICT delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 64.3pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1.6nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 1.8V, 4.5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V
natančen opis N-Channel 20V 1.24A (Ta) 430mW (Ta) Surface Mount SOT-23 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.24A (Ta)