DMN6140L-13
DMN6140L-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DMN6140L-13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DMN6140L-13
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela DMN6140L-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1117002 pcs Podatkovni list DMN6140L
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja SOT-23 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 1.8A, 10V Odmik moči (maks.) 700mW (Ta)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena DMN6140L-13DITR delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 315pF @ 40V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 1.6A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount SOT-23 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta)