DMT6005LCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DMT6005LCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DMT6005LCT
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET NCH 60V 100A TO220AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 60003 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela DMT6005LCT Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET NCH 60V 100A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 60003 pcs Podatkovni list DMT6005LCT
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija Automotive, AEC-Q101
Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 20A, 10V Odmik moči (maks.) 2.3W (Ta), 104W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2962pF @ 30V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 47.1nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 100A (Tc) 2.3W (Ta), 104W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)