DMTH4004SPS-13
DMTH4004SPS-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DMTH4004SPS-13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DMTH4004SPS-13
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET BVDSS: 31V 40V POWERDI506
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 113784 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela DMTH4004SPS-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET BVDSS: 31V 40V POWERDI506 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 113784 pcs Podatkovni list DMTH4004SPS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja PowerDI5060-8 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.7 mOhm @ 90A, 10V Odmik moči (maks.) 3.6W (Ta), 167W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-PowerTDFN
Druga imena DMTH4004SPS-13DI
DMTH4004SPS-13DI-ND
DMTH4004SPS-13DITR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4305pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 68.6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 31A (Ta), 100A (Tc) 3.6W (Ta), 167W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 31A (Ta), 100A (Tc)