DMTH6004LPS-13
DMTH6004LPS-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DMTH6004LPS-13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DMTH6004LPS-13
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V 22A PWRDI5060-8
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 69908 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DMTH6004LPS-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V 22A PWRDI5060-8 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 69908 pcs Podatkovni list DMTH6004LPS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja PowerDI5060-8 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.8 mOhm @ 25A, 10V Odmik moči (maks.) 2.6W (Ta), 138W (Tc)
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 8-PowerTDFN
Druga imena DMTH6004LPS-13DIDKR delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4515pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 96.3nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 22A (Ta), 100A (Tc) 2.6W (Ta), 138W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 22A (Ta), 100A (Tc)