DMTH6009LPS-13
DMTH6009LPS-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DMTH6009LPS-13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DMTH6009LPS-13
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V POWERDI5060-8
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 160301 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela DMTH6009LPS-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V POWERDI5060-8 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 160301 pcs Podatkovni list
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja PowerDI5060-8 Serija Automotive, AEC-Q101
Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 20A, 10V Odmik moči (maks.) 2.8W (Ta), 136W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-PowerTDFN
Druga imena DMTH6009LPS-13DITR delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1925pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15.6nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 11.76A (Ta), 89.5A (Tc) 2.8W (Ta), 136W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11.76A (Ta), 89.5A (Tc)