Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FK0100001
FK0100001
FK0100001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FK0100001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FK0100001
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 1.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela FK0100001 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 1.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79851 pcs Podatkovni list FK Series, 1.8V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FK Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS Druga imena FK0100001-ND
FK0100001TR
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.045" (1.15mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 1MHz natančen opis 1MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA