Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FK2400013
FK2400013
FK2400013
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FK2400013 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FK2400013
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela FK2400013 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 22470 pcs Podatkovni list FK 3.3V Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FK Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.045" (1.15mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 24MHz natančen opis 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 10mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA