Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FK5000019
FK5000019
FK5000019
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FK5000019 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FK5000019
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela FK5000019 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20246 pcs Podatkovni list FK Series, 1.8V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FK Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.045" (1.15mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 50MHz natančen opis 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 7mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA