Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FK6600006
FK6600006
FK6600006
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FK6600006 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FK6600006
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 66.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela FK6600006 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 66.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23306 pcs Podatkovni list FK 3.3V Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija SaRonix-eCera™ FK Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.045" (1.15mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 66MHz natančen opis 66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 18mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA