Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FN7500039
FN7500039
FN7500039
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FN7500039 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FN7500039
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 75.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela FN7500039 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 75.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18843 pcs Podatkovni list FN Series, 3.3V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ FN Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 75MHz natančen opis 75MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 40mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA