Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Bridge Rectifiers > GBPC25005
GBPC25005
GBPC25005
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GBPC25005 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GBPC25005
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis RECT BRIDGE GPP 50V 25A GBPC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela GBPC25005 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis RECT BRIDGE GPP 50V 25A GBPC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5397 pcs Podatkovni list GBPC25005-2510/W
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Voltage - Peak Reverse (Max) 50V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 12.5A Tehnologija Standard
Paket naprave za dobavitelja GBPC Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 4-Square, GBPC
Druga imena GBPC25005DI delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže QC Terminal Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Single Phase
natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V QC Terminal GBPC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 50V
Tok - Povprečni popravek (Io) 25A Številka osnovnega dela GBPC25005