Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4040C25H5TA
LM4040C25H5TA
LM4040C25H5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4040C25H5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4040C25H5TA
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SC70
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM4040C25H5TA Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5695 pcs Podatkovni list LM4040 Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Napetost - Vhod - Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient 100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SC-70-5
Serija - Referenčni tip Shunt
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Vrsta izhoda Fixed Druga imena LM4040C25H5TADI
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 35µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 15mA Trenutna - katoda 68µA