MBR10100CD-E1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MBR10100CD-E1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MBR10100CD-E1
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MBR10100CD-E1 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5553 pcs Podatkovni list MBR10100C
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja TO-252-2
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A