MBRB10200CT-13
MBRB10200CT-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MBRB10200CT-13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MBRB10200CT-13
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MBRB10200CT-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 117366 pcs Podatkovni list MBRB10200CT
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 910mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak)
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena MBRB10200CT-13DICT Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 5A