Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > NX71C50001
NX71C50001
NX71C50001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi NX71C50001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela NX71C50001
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela NX71C50001 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 125MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47514 pcs Podatkovni list NX71C50001 Specification
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ NX Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS Druga imena NX71C50001TR
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.061" (1.55mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 125MHz natančen opis 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 60mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 40mA