Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > SNL250005
SNL250005
SNL250005
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SNL250005 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SNL250005
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 212.5MHZ PECL SMD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela SNL250005 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSCILLATOR XO 212.5MHZ PECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14017 pcs Podatkovni list SN Series, 3.3V
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija SaRonix-eCera™ SN Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod PECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 212.5MHz natančen opis 212.5MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 70mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 25µA