ULN2003AS16-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ULN2003AS16-13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ULN2003AS16-13
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16SO
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela ULN2003AS16-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 359433 pcs Podatkovni list ULN2002A-ULN2004A
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1.6V @ 500µA, 350mA Vrsta tranzistorja 7 NPN Darlington
Paket naprave za dobavitelja 16-SO Serija -
Moč - maks - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena ULN2003AS16-13-ND
ULN2003AS16-13DITR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - prehod - natančen opis Bipolar (BJT) Transistor Array 7 NPN Darlington 50V 500mA 16-SO
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce - Tok - odklop zbiralnika (maks.) 50µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 500mA