Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > ZR40402R25STOB
ZR40402R25STOB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ZR40402R25STOB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ZR40402R25STOB
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ZR40402R25STOB Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4288 pcs Podatkovni list ZR40402R25STZ
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Napetost - Vhod - Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient 100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja E-Line (TO-92 compatible)
Serija - Referenčni tip Shunt
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer E-Line-3
Vrsta izhoda Fixed delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 45µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA E-Line (TO-92 compatible)
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA