Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > ZSR285GTA
ZSR285GTA
ZSR285GTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ZSR285GTA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ZSR285GTA
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT223
Product parameter
številka dela ZSR285GTA Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5166 pcs Podatkovni list ZSR Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 20V Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija - Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
PSRR 62dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-223 Trenutni - Quiescent (Iq) 600µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije -