ZVN3306FTA
ZVN3306FTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ZVN3306FTA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ZVN3306FTA
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ZVN3306FTA Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 182195 pcs Podatkovni list ZVN3306F
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 1mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V Odmik moči (maks.) 330mW (Ta)