ZXMP10A13FQTA
ZXMP10A13FQTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ZXMP10A13FQTA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ZXMP10A13FQTA
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET P-CH 100V 0.6A SOT23-3
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela ZXMP10A13FQTA Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET P-CH 100V 0.6A SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 195765 pcs Podatkovni list ZXMP10A13FQ
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja SOT-23 Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 600mA, 10V Odmik moči (maks.) 625mW (Ta)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena ZXMP10A13FQTADITR delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 141pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1.8nC @ 5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 6V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis P-Channel 100V 600mA (Ta) 625mW (Ta) Surface Mount SOT-23 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 600mA (Ta)