ZXTS1000E6TC
ZXTS1000E6TC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ZXTS1000E6TC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ZXTS1000E6TC
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ZXTS1000E6TC Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5448 pcs Podatkovni list ZXTS1000E6
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 12V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 240mV @ 100mA, 1.25A Vrsta tranzistorja PNP + Diode (Isolated)
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Moč - maks 885mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 220MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 10nA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 1.25A