200MDP3T4B6M2QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 200MDP3T4B6M2QE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 200MDP3T4B6M2QE |
|---|---|
| Proizvajalec | E-Switch |
| Opis | SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 324 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 200MDP3T4B6M2QE | Proizvajalec | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Opis | SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 24683 pcs | Podatkovni list | 200 Series Datasheet200MDP3T4B6M2QE Drawing |
| Kategorija | stikala | Voltage Rating - DC | 28V |
| Voltage Rating - AC | 120V | Sklop zaključka | PC Pin |
| Funkcija stikala | On-Off-On | Serija | 200 |
| Mere izreza plošče | - | Pakiranje | Bulk |
| delovna temperatura | -30°C ~ 85°C | Tip montaže | Through Hole |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | - | Vrsta osvetlitve, barva | - |
| Osvetlitev | Non-Illuminated | Lastnosti | Epoxy Sealed Terminals |
| Električno življenje | 30,000 Cycles | natančen opis | Toggle Switch DPDT Through Hole |
| Trenutna ocena | 3A (AC/DC) | Circuit | DPDT |
| Bushing Thread | Unthreaded | Tip aktuatorja | Standard Round |
| Material aktuatorja | Brass, Chrome Plated | Dolžina aktuatorja | 10.41mm |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
200MMT - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE CRTRDGE 200A 690VAC/500VDC - Na zalogi: