200MSP1T1B2M7RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 200MSP1T1B2M7RE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 200MSP1T1B2M7RE |
|---|---|
| Proizvajalec | E-Switch |
| Opis | SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V |
Product parameter
| številka dela | 200MSP1T1B2M7RE | Proizvajalec | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Opis | SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 33685 pcs | Podatkovni list | 200 Series Datasheet200MSP1T1B2M7RE Drawing |
| Kategorija | stikala | Voltage Rating - DC | 20V |
| Voltage Rating - AC | 20V | Sklop zaključka | PC Pin |
| Funkcija stikala | On-On | Serija | 200 |
| Mere izreza plošče | - | Pakiranje | Bulk |
| delovna temperatura | -30°C ~ 85°C | Tip montaže | Through Hole, Right Angle, Vertical |
| Trenutna ocena | 0.4VA (AC/DC) | Circuit | SPDT |
| Bushing Thread | Unthreaded | Tip aktuatorja | Standard Round |
| Material aktuatorja | Brass, Chrome Plated | Dolžina aktuatorja | 9.40mm |