Domov > Izdelki > stikala > Preklop stikala > 200MSP1T3B3M7RE
200MSP1T3B3M7RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 200MSP1T3B3M7RE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 200MSP1T3B3M7RE
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela 200MSP1T3B3M7RE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 25707 pcs Podatkovni list 200 Series Datasheet200MSP1T3B3M7RE Drawing
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 20V
Voltage Rating - AC 20V Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-On Serija 200
Mere izreza plošče Circular - 4.95mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount, Right Angle, Vertical
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC) Circuit SPDT
Bushing Thread 10-48 Tip aktuatorja Standard Round
Material aktuatorja Brass, Chrome Plated Dolžina aktuatorja 7.37mm