Domov > Izdelki > stikala > rocker stikala > 300AWDP3J1VS2QE
300AWDP3J1VS2QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 300AWDP3J1VS2QE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 300AWDP3J1VS2QE
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela 300AWDP3J1VS2QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 22725 pcs Podatkovni list 300A Series Datasheet300AWDP3J1VS2QE Drawing
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 28V
Voltage Rating - AC 120V Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-Off-On Serija 300A
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 30,000 Cycles natančen opis Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole
Trenutna ocena 5A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Black