Domov > Izdelki > stikala > rocker stikala > 300AWDP4R1M1RE
300AWDP4R1M1RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 300AWDP4R1M1RE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 300AWDP4R1M1RE
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
Product parameter
številka dela 300AWDP4R1M1RE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18691 pcs Podatkovni list 300A Series Datasheet300AWDP4R1M1RE Drawing
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 20V
Voltage Rating - AC 20V Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala Mom-Off-Mom Serija 300A
Mere izreza plošče Rectangular - 13.14mm x 7.20mm Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount, Flange
Električno življenje 30,000 Cycles natančen opis Rocker Switch DPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Flange