Domov > Izdelki > stikala > rocker stikala > 300AWSP4R16M1QE
300AWSP4R16M1QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 300AWSP4R16M1QE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 300AWSP4R16M1QE
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Product parameter
številka dela 300AWSP4R16M1QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28759 pcs Podatkovni list 300A Series Datasheet300AWSP4R16M1QE Drawing
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 28V
Voltage Rating - AC 120V Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala Mom-Off-Mom Serija 300A
Mere izreza plošče Rectangular - 13.14mm x 7.20mm Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount, Flange
Električno življenje 30,000 Cycles natančen opis Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange
Trenutna ocena 5A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Black