Domov > Izdelki > stikala > Dodatki - Kape > 320.22BLKWHT8000
320.22BLKWHT8000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 320.22BLKWHT8000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 320.22BLKWHT8000
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH CAP BLACK WHITE 8000
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 320.22BLKWHT8000 Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH CAP BLACK WHITE 8000 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5707 pcs Podatkovni list
Kategorija stikala Tip stikala Tactile
Velikost 12.25mm L x 11.85mm W x 8.00mm H Oblika Square