Domov > Izdelki > stikala > stikala z gumbom > 800AWSP8M61QE
800AWSP8M61QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 800AWSP8M61QE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 800AWSP8M61QE
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela 800AWSP8M61QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28982 pcs Podatkovni list 800AWSP8M61QE Drawing800A Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - AC 120V
Tip Standard Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-Mom Serija 800A
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Trenutna ocena 1A (AC) Barva - pogon / pokrov Black