Domov > Izdelki > stikala > stikala z gumbom > D16EES12NRED
D16EES12NRED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi D16EES12NRED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela D16EES12NRED
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela D16EES12NRED Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6239 pcs Podatkovni list D16, P16, L16 Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 24V
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-On
Serija D16 Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -20°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 100,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 14 VAC/DC Vrsta osvetlitve, barva Incandescent, Red
Lastnosti - Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 8A (AC), 6A (DC)