Domov > Izdelki > stikala > Snap Action, Limit Switches > DM0850102F025P1A
DM0850102F025P1A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DM0850102F025P1A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DM0850102F025P1A
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 250V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DM0850102F025P1A Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5926 pcs Podatkovni list DM Series
Kategorija stikala Voltage Rating - AC 250V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Mom
Serija DM Sila sproščanja 6.000gf
Pretvarjanje 0.071" (1.8mm) Pakiranje Bulk
Overtravel - delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Delovno mesto 0.374" (9.5mm) Operativna sila 25gf
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 300,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Električno življenje 10,000 Cycles Diferencialna potovanja -
Trenutna ocena 1A (AC) Circuit SPDT
Tip aktuatorja Lever, Simulated Roller
Podobni izdelki
  • del #:DM05
  • Proizvajalci:APEM Inc.
  • Opis:SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
  • Na zalogi:70820
 RFQ
 RFQ
DM06 Image
  • del #:DM06
  • Proizvajalci:APEM Inc.
  • Na zalogi:74828
  • del #:DM08