Domov > Izdelki > stikala > Rotary stikala > KC13A9.501NPS
KC13A9.501NPS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KC13A9.501NPS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KC13A9.501NPS
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela KC13A9.501NPS Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23395 pcs Podatkovni list KC13A9.501NPS DrawingKC Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Serija KC
Mere izreza plošče Circular - 9.80mm Dia Operativna sila 8.770gfm
Število pozicij 3 Število Poljakov na palubo 1
Število palub 1 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indeks ustavi Fixed
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 3 Position SP3T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Globina zadaj plošča 14.20mm Trenutna ocena 350mA (AC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Silver Vezje na palubi SP3T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Flatted (6.35mm Dia)
Dolžina aktuatorja 9.50mm