Domov > Izdelki > stikala > Rotary stikala > KC24A13.001SLS
KC24A13.001SLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KC24A13.001SLS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KC24A13.001SLS
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V
Product parameter
številka dela KC24A13.001SLS Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18271 pcs Podatkovni list KC24A13.001SLS DrawingKC Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka Solder Lug Serija KC
Mere izreza plošče Circular - 9.80mm Dia Operativna sila 8.770gfm
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 4 Position DP4T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount
Globina zadaj plošča 18.50mm Trenutna ocena 350mA (AC)
Kontakt Timing Shorting (MBB) Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Silver Vezje na palubi DP4T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Flatted (6.35mm Dia)
Dolžina aktuatorja 13.00mm