Domov > Izdelki > stikala > Rotary stikala > KC26A30.001NPF
KC26A30.001NPF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KC26A30.001NPF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KC26A30.001NPF
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V
Product parameter
številka dela KC26A30.001NPF Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11543 pcs Podatkovni list KC26A30.001NPF DrawingKC Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Serija KC
Mere izreza plošče Circular - 9.80mm Dia Operativna sila 8.770gfm
Število pozicij 6 Število Poljakov na palubo 2
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 6 Position DP6T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Globina zadaj plošča 14.20mm Trenutna ocena 350mA (AC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Gold Vezje na palubi DP6T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Flatted (6.35mm Dia)
Dolžina aktuatorja 30.00mm
Podobni izdelki
  • del #:KC26A01SPS
  • Proizvajalci:E-Switch